سعید نجفی http://www.ostowa.ir Mon, 21 Jan 2019 10:33:52 +0000 Joomla! - Open Source Content Management fa-ir واگرا سیستم تبلیغ در تلگرام و مدیریت کانال تلگرام http://www.ostowa.ir/وب/شبکه-های-اجتماعی/تلگرام/واگرا-سیستم-تبلیغ-در-تلگرام-و-مدیریت-کانال-تلگرام http://www.ostowa.ir/وب/شبکه-های-اجتماعی/تلگرام/واگرا-سیستم-تبلیغ-در-تلگرام-و-مدیریت-کانال-تلگرام واگرا سیستم تبلیغ در تلگرام و مدیریت کانال تلگرام

امروزه کانال های تلگرام محبوبیت زیادی بین کاربران اینترنت پیدا کرده اند. اما اگر از دیدگاه مدیر کانال ها به قضیه نگاه کنیم اگرچه درآمد از تبلیغ در تلگرام خوش آیند است ولی مدیریت کانال تلگرام کاری طاقت فرسا بوده و زمان زیادی از مدیران این کانال ها را می گیرد. در ادامه به معرفی سایت " واگرا سیستم تبلیغ در تلگرام و مدیریت کانال تلگرام " محصولی از شرکت طراحی سایت سازمند خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

واگرا یک سیستم مدیریت کانال تلگرام و کسب درآمد از تلگرام می باشد. با کمک واگرا قادر خواهید بود به سادگی هرچه تمام تر کانال خود را مدیریت کنید. واگرا امکانات زیر را برای شما ارائه می کند:

مدیریت کانال تلگرام ، تبلیغ در تلگرام ، کسب درآمد از کانال تلگرام ، کسب درآمد از گروه تلگرام ، افزایش اعضا کانال تلگرام ، تبلیغات کلیکی در تلگرام ، تبلیغات ساعتی در تلگرام ، پوشش بازاریابی دیجیتال و بازاریابی شبکه های اجتماعی تلگرام ، افزودن دکمه لایک به پست تلگرام بدون نیاز به ربات تلگرام ، نظرسنجی در تلگرام بدون نیاز به ربات تلگرام ، افزایش رایگان ممبر تلگرام و غیره

واگرا محصولی از شرکت سازمند می باشد. شرکت سازمند یکی از باسابقه ترین شرکت ها در حوزه فناوری اطلاعات و طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن موبایل در ایران می باشد. طراحی سایت سازمند واگرا را با هدف مدیریت بهتر کانال های تلگرامی تولید کرده است. طراحی اپلیکیشن موبایل سازمند از خدمات دیگر شرکت سازمند می باشد.

سامانه تبلیغ در تلگرام واگرا با کمک API تلگرام کار می کند و از جدیدترین نسخه تلگرام نیز پشتیبانی می نماید.

]]>
saeed.sdn@gmail.com (سعید نجفی) معرفی سایت Tue, 14 Mar 2017 11:03:08 +0000
دانلود جدیدترین نسخه تلگرام و تلگرام فارسی http://www.ostowa.ir/وب/شبکه-های-اجتماعی/تلگرام/item/60-دانلود-جدیدترین-نسخه-تلگرام-و-تلگرام-فارسی http://www.ostowa.ir/وب/شبکه-های-اجتماعی/تلگرام/item/60-دانلود-جدیدترین-نسخه-تلگرام-و-تلگرام-فارسی دانلود جدیدترین نسخه تلگرام و تلگرام فارسی

تلگرام یک ابزار پیام رسانی سریع و ایمن بوده که در بین کاربران فارسی زبان جای خود را به خوبی پیدا کرده است. از ویژگی های اصلی تلگرام می توان به کانال های تلگرام، گروه ها و سوپر گروه های تلگرام و ربات های تلگرام اشاره کرد. تلگرام دارای نسخه های مختلف برای اپلیکیشن موبایل، نسخه تحت ویندوز و نسخه وب می باشد. در ادامه مطلب لینک دانلود آخرین نسخه تلگرام آورده شده است.

دانلود و به روز رسانی اپلیکیشن موبایل تلگرام:

نسخه اندروید andriod نسخه ios apple نسخه ویندوز فون

دانلود تلگرام از گوگل پلی (Google Play)

دانلود تلگرام از itunes دانلود تلگرام برای ویندوز فون
دانلود تلگرام از کافه بازار دانلود تلگرام از سیبچه

نسخه های ویندوز و وب تلگرام:

نسخه وب تلگرام

دانلود تلگرام برای ویندوز و لینوکس

دانلود تلگرام برای mac

لینک سورس تلگرام:

لینک Core API تلگرام

لینک Bot API تلگرام

لینک پروتکل های تلگرام

 

دانلود تلگرام های فارسی (نظیر موبوگرام، تله گرام فارسی، واگرا، ممبربگیر تلگرام و ...) از کافه بازار:

لینک همه اپ های مرتبط با تلگرام

]]>
saeed.sdn@gmail.com (سعید نجفی) تلگرام Sat, 28 Jan 2017 08:01:14 +0000
آینده وب در دستان پیام رسان هایی مثل تلگرام! http://www.ostowa.ir/item/59-آینده-وب-در-دستان-پیام-رسان-هایی-مثل-تلگرام http://www.ostowa.ir/item/59-آینده-وب-در-دستان-پیام-رسان-هایی-مثل-تلگرام آینده وب در دستان پیام رسان هایی مثل تلگرام!

در ادامه این مطلب سعی خواهیم کرد به پیش بینی آینده وب بپردازیم. اینکه وب در آینده ای نزدیک در کجا خواهد ایستاد؟ با سرعتی که توسعه وب در پیش گرفته بعد از چند سال شاهده چه چیزهایی خواهیم بود! با ما همراه باشید.

تماس های صوتی و تصویری تحت وب جایگزین مکالمه های تلفنی خواهد شد

با رشد بی رویه اپلیکیشن هایی نظیر واتس اپ و کاهش قیمت اینترنت چیزی به نام تلفن باقی نخواهد ماند و کاربران از طریق اینترنت و تماس صوتی و تصویری به ارتباط با یکدیگر خواهند پرداخت. در این میان اپراتورها نیز رویکرد خود را عوض کرده و درآمد اصلی شان از فروش اینترنت خواهد بود و نه قبض تلفن!

خداحافظ پیامک!

این مورد دیگر در آینده رخ نمی دهد چون همین امروز نیز رخ داده است. کاربران دیگر از پیامک های طولانی مدت و گران قیمت استفاده نخواهند کرد! پیام رسان های سریع امروز نیز جایگزین شده اند.

خداحافظ ایمیل!

کاربران برای ارسال فایل به دیگر کاربران، دیگر از ایمیل استفاده نخواهند کرد و مستقیما از اپلیکیشن های پیام رسانی نظیر تلگرام برای ارسال فایلها و اسناد استفاده می کنند. دیگر کسی نیاز به شناسه ایمیل نخواهد داشت و حتی ثبت نام در سایت ها نیز از طریق اپ های پیام رسان خواهد بود.

خداحافظ وب سایت! خداحافظ فروشگاه اینترنتی!

کاربران و کسب و کارها برای ارائه اخبار و محصولات خود دیگر وب سایت طراحی نخواهند کرد! بلکه از کانال ها یا board های پیام رسان ها استفاده می کنند. فروشگاه های اینترنتی نیز می توانند به شبکه های پیام رسانی وصل شوند و مستقیما از طریق خود این شبکه ها اقدام به ثبت سفارش و فروش کنند. (مثلا اگر ربات تلگرام را در نظر بگیرید می توان با کمک ربات ها، ثبت سفارش انجام داد)

تبلیغ های اینترنتی!

تبلیغات اینترنتی نیز تغییر ماهیت خواهند داد. تبلیغات های مرسوم (نظیر تبلیغات بنری در سایت ها) کم رنگ شده و تبلیغات در شبکه های پیام رسان جایگزین این نوع تبلیغات خواهد شد. سامانه های تبلیغات در تلگرام و سایر شبکه های اجتماعی گسترش خواهند یافت. از طرفی محدود نیز خواهند بود. چون شبکه های پیام رسان اجازه نشر بیش از اندازه تبلیغ را نمی دهد.

پرداخت های آنلاین از طریق شبکه های پیام رسان

هر اکانت از شبکه پیام رسان حکم شناسایی فردی خواهد بود و افراد از داخل این شبکه ها قادر به انتقال پول به یکدیگر خواهند بود.

خداحافظ اپلیکیشن های  موبایل!

پیام رسان ها قادر خواهند بود اپلیکیشن های مختلفی را در داخل خودشان اجرا کنند و دیگر نیاز نخواهد بود به موبایل تان تعداد زیادی اپلیکیشن نصب کنید. بلکه می توانید اپلکیشن ها را در پیام رسان خود نصب کنید.

 

شاید روزی خواهد رسید که تمامی این سرویس ها در بستر یک شبکه پیام رسان ارائه شود. فعلا هیچ کدام از شبکه های پیام رسان تمام این ویژگی ها را پوشش نمی دهند. اما با این حال تلگرام بیشترین پوشش از این خدمات را در خود دارد. از طرفی هم چون به صورت متن بازارائه شده دارای رشد و آپدیت های منظمی است. ولی شاید پیام رسان نهایی که موفق شود کل وب را در سیطره خود بگیرد تلگرام یا هیچ کدام از شبکه های موجود نباشند. ولی همان گونه که یاهو یا نوکیا یی وجود ندارد روزی نیز گوگلی وجود نخواهد داشت. دنیای آینده وب می تواند در دستان شبکه های پیام رسان منسجم و با امکانات باشد! نظر شما چیست؟

 

]]>
saeed.sdn@gmail.com (سعید نجفی) شبکه های اجتماعی Fri, 25 Sep 2015 08:07:11 +0000
معرفی کانال های برتر تلگرام در ایران http://www.ostowa.ir/وب/شبکه-های-اجتماعی/تلگرام/item/58-معرفی-کانال-های-برتر-تلگرام-در-ایران http://www.ostowa.ir/وب/شبکه-های-اجتماعی/تلگرام/item/58-معرفی-کانال-های-برتر-تلگرام-در-ایران معرفی کانال های برتر تلگرام در ایران

با فعالیت روز افزون تلگرام در ایران و گسترش آن کانال های تلگرامی روز به روز جای خود را در میان مردم باز کردند. بسیاری از خبرگزاری ها و وب سایت ها نیز از این فرصت استفاده کرده و کانال خود را راه اندازی کرده اند. در ادامه به معرفی کانال های تلگرام برتر ایران خواهیم پرداخت که از نظر تعداد اعضا انتخاب شده اند.

معرفی کانال های برتر تلگرام

کانال هانیستا با 2.1M نفر عضو: @hanista_channel

کانال خبر فوری با 1.4M نفر عضو: @akhbarfori

 کانال قیزمیز با 1.3M نفر عضو: @gizmiztel

کانال آخرین خبر با  1.1M نفر عضو: @akharinkhabar

کانال خروس جنگی با 780K نفر عضو: @KHOOROOSJANGI

کانال ورزش سه با 730K نفر عضو : @varzesh3_channel

کانال رهبر انقلاببا 710k نفر عضو: @khamenei_ir

کانال اطلاعات عمومی با 569k نفر عضو: @etelaate_omoomi

کانال صرفا جهت اطلاع با 539k نفر عضو: @serfan_jahate_ettela

 

]]>
saeed.sdn@gmail.com (سعید نجفی) تلگرام Sat, 21 Jan 2017 08:07:09 +0000
آموزش بورس در 20 دقیقه http://www.ostowa.ir/item/57-آموزش-بورس-در-20-دقیقه http://www.ostowa.ir/item/57-آموزش-بورس-در-20-دقیقه آموزش بورس در 20 دقیقه

در این مطلب آموزش بورس در 20 دقیقه را به صورت پاورپوینت نمایشی برایتان آماده کرده ایم. بعد از مشاهده این آموزش که به صورت بسیار جذاب و کاربرپسند آماده شده است شما تمام مفاهیم مورد نیاز برای ورود به بورس را فرا خواهید گرفت. فقط کافی است 20 دقیقه زمان بگذارید، این فایل را ببینید و با ورود به بورس زندگی خود را متحول کنید.

آموزش مقدماتی بورس

در این فایل شما تمام موارد مورد نیاز برای ورود به بورس را یاد خواهید گرفت. با تعاریف کلی آشنا خواهید شد و خواهید دانست برای شروع باید به سراغ چه کسانی بروید و از کجا شروع کنید. در واقع این آموزش یک آموزش اصولی برای ورود به بازار پر رونق بورس می باشد.

آموزش سایت تالار مجازی بورس ایران

در انتهای آموزش شما را با سایت تالار مجازی بورس ایران آشنا خواهیم کرد. این سایت که توسط سازمان بورس راه اندازی شده است در واقع یک نوع شبیه سازی بورس واقعی به صورت مجازی می باشد. یعنی تمام قیمت های موجود در این بورس مجازی، واقعی و به صورت لحظه ای می باشد.

شما به عنوان کاربر این سایت یک سرمایه اولیه مجازی خواهید داشت و با آن شروع به خرید و فروش سهام خواهید کرد و سود و زیان خود را خواهید دید و با این روش به صورت کامل با ترفندهای بورس آشنا خواهید شد. خواهید فهمید چه سهامی را کی بخرید و کی بفروشید. در این فایل آموزشی استفاده از این سایت را برایتان آموزش داده ایم.

فایل ارائه "بورس در 20 دقیقه " را بخرید

هم اکنون می توانید این فایل آموزشی را به قیمت باور نکردنی بخرید. بعد از خرید و پرداخت آنلاین بانکی، بالافاصله فایل برای شما ایمیل می شود هم چنین از قسمت دانلودهای من نیز می توانید فایل را دانلود نمایید.

{k2storecart 57}

]]>
saeed.sdn@gmail.com (سعید نجفی) آموزش Wed, 11 Nov 2015 17:21:56 +0000
اعتراض یک طراح وب برای اتمام جنگ (معرفی سایت) http://www.ostowa.ir/item/55-اعتراض-یک-طراح-وب-برای-اتمام-جنگ-معرفی-سایت http://www.ostowa.ir/item/55-اعتراض-یک-طراح-وب-برای-اتمام-جنگ-معرفی-سایت اعتراض یک طراح وب برای اتمام جنگ (معرفی سایت)

چند روزی هست که توی تمامی رسانه ها شاهد این هستیم که بازهم جنگ توی غزه و فلسطین شدت گرفته. این موضوع باعث شد تا تصمیم بگیرم به عنوان یک طراح وب اعتراض خودم رو برای توقف جنگ با کمک تخصصی که دارم اعلام کنم.
آرزو دارم روزی برسه که مردم فلسطین هم به دور از تمامی دیدگاه های سیاسی و مذهبی بتونن به حق طبیعی خودشون یعنی زندگی با آرامش و بدون کشت و کشتار برسن چون از وقتی که یادم می یاد توی فلسطین همیشه جنگ بوده و هست. امیدوارم روزی تمامی جنگ های دنیا تموم بشن. برای مشاهده لینک سایتی که طراحی کردم به ادامه مطلب برید.

 

آدرس سایت اعتراض یک طراح وب به توقف جنگ

برای مشاهده سایت به لینک مقابل برید:  http://saeednajafi.ir/stop_war/

ممنون می شم اگه نظرات خودتون رو بیان کنید و اگه دوست داشتید این سایت رو به دوستان خودتون معرفی کنید و به اشتراک بذارید.

]]>
saeed.sdn@gmail.com (سعید نجفی) معرفی سایت Tue, 29 Jul 2014 03:07:22 +0000
آموزش ارسال خودکار مطالب سایت به صفحه فیس بوک http://www.ostowa.ir/item/46-آموزش-ارسال-خودکار-مطالب-سایت-به-صفحه-فیس-بوک http://www.ostowa.ir/item/46-آموزش-ارسال-خودکار-مطالب-سایت-به-صفحه-فیس-بوک آموزش ارسال خودکار مطالب سایت به صفحه فیس بوک

شبکه های اجتماعی یکی از مهم ترین فضاهایی هستند که می توانید از طریق آن ها با کاربران سایت خودتان ارتباط بیشتری داشته باشید. برای این کار کافی است یک صفحه در این شبکه ها ایجاد کرده و از کاربرانتان بخواهید صفحه شما را دنبال کنند. و بعد از آن مطالبی که در سایت تان می نویسید باید در این شبکه ها به اشتراک بگذارید و ترافیکی از این شبکه ها به سایت خودتان منتقل کنید.

ولی قرار دادن این مطالب در شبکه های اجتماعی کمی نیاز به زمان و حوصله دارد. در ادامه روشی را آموزش خواهیم داد که به صورت خودکار مطالب سایت شما بعد از انتشار در سایت در صفحه فیس بوکتان نیز منتشر شود.

چیزهایی که نیاز داریم

يک اکانت در فيسبوک

يک لينک RSS از سایت خودتان

اپليکيشن RSS GRAFFITI

 RSS Graffiti يک اپليکيشن فیسبوک می باشد که به عنوان يک رابط فيد آر اس اس سايت شما را مي خواند و آن را در قالبي که شما تعيين مي کنيد، در صفحه ي مشخص شده اي از فيسبوک قرار مي دهد.

 

تنظيمات مهم اين اپليکيشين عبارتند از:

قرار دادن فيد آر اس اس

صفحه اي از فيسبوک که مطلب بايد در آن قرار گيرد.

کاربري که صفحه را ساخته و يا مدير آن است.

دوره هاي زماني که بايد ار اس اس خوانده شده و در فيسبوک انتشار يابد.

تاريخ شروع عمليات انتشار

فرمت مطلب پس از انتشار

تنظيماتي جهت ايجاد لاگ براي بررسي تعداد خطاهاي صورت گرفته و تعداد مطالب انتشار داده شده

شروع آموزش

1- ابتدا وارد اکانت فیس بوک خود شده و به اپلیکیشن RSS GRAFFITI مراجعه کنید و روی گزینه Add New Publishing Plan کلیک کنید.

 

2- اسمی برای plan خود انتخاب کرده و create را بزنید و در صفحه مقابل New Target را بزنید.

 

3 - صفحه ای باز می شود که باید facebook را انتخاب کنید و وارد صفحه تنظیمات زیر شوید. در این صفحه تنظیمات مربوط به انتشار مطلب در صفحه فیس بوک شما وجود دارد. حتما باید اکانت مدیر فیس بوک و صفحه فیس بوک سایت را مشخص کنید.

 

4- بعد از ذخیره تنظیمات وارد شده ، روی add new source کلیک کنید. در این مرحله باید لینک rss سایت خودتان را بدهید تا مطالب از طریق آن لینک روی صفحه فیس بوک منتشر شود.

 

5 - در صفحه مقابل لینک rss سایت خودتان را وارد کنید و روی ذخیره کلیک کنید تا تنظیمات مربوط به این قسمت نیز به صورت عکس دوم نشان داده شود.

 

6- در قدم آخر کافی است دکمه Off را به حالت On در بیاورید. از این لحظه به بعد مطالب سایت شما با کمک لینک rss ای که در این اپلیکیشن وارد کرده اید در صفحه فیس بوک مشخص شده نمایش داده خواهد شد.

 

]]>
saeed.sdn@gmail.com (سعید نجفی) آموزش Wed, 05 Mar 2014 14:08:14 +0000
قالب فارسی فیروزه برای انجمن ساز کیوننا جوملا http://www.ostowa.ir/وب/سیستم-های-مدیریت-محتوا-cms-ها/جوملا/item/44-قالب-فارسی-فیروزه-برای-انجمن-ساز-کیوننا-جوملا http://www.ostowa.ir/وب/سیستم-های-مدیریت-محتوا-cms-ها/جوملا/item/44-قالب-فارسی-فیروزه-برای-انجمن-ساز-کیوننا-جوملا قالب فارسی فیروزه برای انجمن ساز کیوننا جوملا

کیوننا یکی از قدرتمندترین افزونه های جوملا هست که به مدیران سایت ها اجازه می دهد تا یک انجمن بسیار قدرتمند برای سایت جوملایی خود راه اندازی کنند. مسلما تمامی وب مسترهایی که سایت های خود را با جوملا کار می کنند نام این افزونه را شنیده اند ولی یکی از ایراداتی که این افزونه قبل از این داشت نبود قاللب مناسب راست به چپ برای آن بود. من باب همین موضوع تصمیم گرفتیم قالب اختصاصی برای این افزونه را به رایگان در سایت استوا منتشر کنیم.

 

شما می توانید قالب را به همراه خود کامپوننت کئوننا از قسمت ضمیمه ها در ادامه همین مطلب دریافت کنید. در این قالب از فونت b koodak نیز استفاده شده است که چنان چه در قالب سایت خود از این فونت استفاده کرده باشید به خوبی نمایش داده خواهد شد. اگر نمی دانید که چگونه فونت فارسی را به قالب سایت خود اضافه کنید این مطلب از سایت استوا را مطالعه کنید.

دموی آنلاین

برای نمایش دموی آنلاین این قالب به سایت آنلاین کار بروید. (البته قالب قرار داده شده برای دانلود دقیقا مشابه دموی آنلاین نیست و در دموی آنلاین تغییراتی اعمال کرده ایم)

عکس های قالب

 

دانلود رایگان

برای دانلود این قالب به قسمت پایین مطلب و بخش دانلود پیوست ها مراجعه کنید.

آموزش ها

فایلی که دانلود می کنید حاوی موارد زیر می باشد:

1- کامپوننت فارسی کیوننا + قالب فیروزه در داخل آن

2- ماژول ها و پلاگین های مورد نیاز برای کیوننا

3- قالب فیروزه به صورت جداگانه (برای کسانی که قبلا کیوننا را نصب کرده اند)

توجه : اگر تا به حال کیوننا را نصب نکرده اید باید مورد اول را از طریق بخش مدیریت سایت خود نصب کنید. ولی اگر کیوننا در سایت شما به صورت نصب شده وجود داشته باشد باید مورد سوم را به مسیر زیر کپی کنید:

joomla_root\components\com_kunena\template

و سپس از طریق مدیریت سایت - کامپوننت ها - کیوننا - مدیریت قالب : قالب پیش فرض را تغییر دهید.

 

 

]]>
saeed.sdn@gmail.com (سعید نجفی) جوملا Fri, 28 Feb 2014 08:08:04 +0000
معرفی سایتی برای اعتراض مردمی به تحریم دارویی ایران http://www.ostowa.ir/item/40-معرفی-سایتی-برای-اعتراض-مردمی-به-تحریم-دارویی-ایران http://www.ostowa.ir/item/40-معرفی-سایتی-برای-اعتراض-مردمی-به-تحریم-دارویی-ایران معرفی سایتی برای اعتراض مردمی به تحریم دارویی ایران

گروهی از فعالان حوزه وب و طراحان گرافیست با همکاری بنیاد امروز بیماری‌های خاص با راه‌اندازی وبسایتی، در حال ثبت اعتراض مردمی خطاب به سازمان ملل نسبت به تحریم‌های دارویی علیه ایران هستند. در این سایت که Popular Protest کاربران با وارد کردن اطلاعاتی نظیر نام، ایمیل و کشور خود یک کارت پستال را برای بان‌کی مون، دبیر سازمان ملل ارسال می کنند. برای مطالعه بخشی از بیانیه این سایت به ادامه مطلب بروید.

بخشی از بیانیه سایت Popular Protest

اینک برای این که در تاریخ بماند برای آقای بان‌کی مون، دبیرکل سازمان ملل متحد می‌نویسم: عالی‌جناب! با این که سازمان ملل در بیانیه‌ی هزاره، خود را موظف کرده بود که تا سال ۲۰۱۵، مردم کشورهای در حال توسعه به داروهای حیاتی مقرون به صرفه، دسترسی پایدار و مداوم داشته باشند، تحریم‌ بانک‌های ایران از سوی غرب، از ابتدای سال ۲۰۱۳ و عدم امکان مبادله‌ی پول، ورود دارو به ايران را با سختي‌هاي بسياري همراه کرده. هر چند به‌نظر می‌رسد بعد از یک سال وضعیت تحریم‌های بانکی ایران، در مسیر روبه‌گشایشی است، اما این هرگز دلیل نخواهد شد که آنچه در این مدت بر هم‌میهنان من ـ پنهانی و آشکارا ـ رفته فراموش و خاموش شود

ورود به سایت Popular Protest

 

 

]]>
saeed.sdn@gmail.com (سعید نجفی) معرفی سایت Mon, 30 Dec 2013 05:06:19 +0000
رونمایی از "پاسخ گو" | تست واکنش گرایی سایت ها http://www.ostowa.ir/وب/ابزار-طراحی-سایت/item/39-رونمایی-از-پاسخ-گو-تست-واکنش-گرایی-سایت-ها http://www.ostowa.ir/وب/ابزار-طراحی-سایت/item/39-رونمایی-از-پاسخ-گو-تست-واکنش-گرایی-سایت-ها رونمایی از

ضمن تبریک شب یلدا و با آرزوی روزهای خوب تر برای همه دوستان عزیز ، در این مطلب قصد داریم به معرفی ابزار جدید سایت استوا یعنی " پاسخ گو" بپردازیم. پاسخ گو را یک اپلیکیشن تحت وب برای تست کردن واکنش گرایی وب سایت شماست ، می توانید اینجا ببینید.

 

ورود به پاسخ گو

 

پاسخ گو ، واکنش گرا یا رسپانسیو چیست؟

همان طور که در مطالب قبلی در مورد خاصیت responsive بودن بحث کردیم در اینجا نیز اشاره می کنیم که رسپانسیو بودن یا همان واکنش گرایی یا به تعبیر لغوی دیگر همان پاسخ گویی یعنی این که وب سایت شما قادر به جواب گویی و نمایش صحیح در تمام دستگاه های نمایش دهنده اعم از موبایل ها، تبلت ها و پی سی ها باشد و در اندازه های صفحه نمایش متفاوت به درستی نشان داده شود.

از کجا بفهمم سایت من در صفحات نمایش مختلف به درستی نشان داده می شود؟

دو راه حل دارید! یکی اینکه به تمام صفحات نمایشگر دسترسی داشته باشید و سایت خود را در آنها چک کنید! که تقریبا کاری غیرممکن است!

راه حل دوم این است که به پاسخ گو سر بزنید و وضعیت نمایش سایت خود را در صفحه نمایش های متفاوت ببینید. به همین سادگی!

ویژگی های اصلی پاسخ گو

1- پشتیبانی از 22 اندازه متفاوت صفحه نمایش موبایل ها که تقریبا تمامی موبایل ها را شامل می شود!

2- پشتیبانی از 24 اندازه متفاوت صفحه نمایش تبلت ها که تقریبا تمامی تبلت ها را شامل می شود!

3- پشتیبانی از 24 اندازه متفاوت صفحه نمایش پی سی ها و لپ تاپ ها که تقریبا تمامی دستگاه ها را شامل می شود!

4- پشتیبانی از 15 اندازه متفاوت صفحه نمایش صفحه نمایش های wide که تقریبا تمامی موارد را شامل می شود!

5- علاوه بر اندازه های استاندارد بالا ، امکان وارد کردن اندازه به صورت دلخواه نیز وجود دارد.

6- امکان نمایش وضعیت سایت شما در دو حالت Portrait و Landscape (امکان چرخش وضعیت نمایش به عمودی یا افقی)

 

]]>
saeed.sdn@gmail.com (سعید نجفی) ابزار طراحی سایت Sun, 22 Dec 2013 05:04:09 +0000