چهارشنبه, 09 مرداد 1392 ساعت 00:00

نویسنده استـــوا باشید! مطلب ویژه

نوشته شده توسط 
امتیاز دهید
(1 امتیاز)

پست مهمان چیست؟!

پست مهمان یا guest blogging یکی از راه های به اشتراک گذاری دانش در دنیای وب می باشد که بسیاری از وبلاگنویسان مشهور دنیا برای رسیدن به جایگاهی که هم اکنون در آن قرار دارند از این روش استفاده کرده اند.

پست مهمان یعنی اینکه سایت های تولیدکننده محتوا این اجازه را به کاربرانشان می دهند که تا بدون اینکه خودِ کاربر هزینه و وقتی صرف ایجاد سایت نماید در وب سایت های مطرح مطالب مورد علاقه و تخصص های خودش را با دیگران به اشتراک بگذارد. در این حال هر سه طرف قضیه سود خواهند کرد.

صاحبان استارت آپ ها و سایت ها که سایتشان مطالب جدیدی دریافت می کنند و این باعث خواهد شد بازدیدکنندگان پایدار و بیشتری داشته باشند. نویسندگان هم بدون هیچ هزینه ای اقدام به نشر اطلاعات و تبلیغات های خود در بخش مربوط به نویسنده می کنند و می توانند با این کار مثل بسیاری از وبلاگ نویسان مطرح دنیا، مشهور شوند! و در نهایت خوانندگان هم از نشر اشتراکی این اطلاعات سود می برند.

مبنی بر همین موضوع ما نیز بر آن شدیم تا به همراهان علاقه مندمان این بستر را فراهم کنیم تا بتوانند نسبت به نشر اطلاعات و دانسته ها و تجربیات خودشان از طریق استــــوا اقدام نمایند.

چنانچه مایل به نوشتن و همکاری در سایت استــوا هستید مراحل زیر را دنبال کنید:

1. ابتدا از طریق فرم سمت راست همین صفحه روی " ثبت اشتراک" کلیک کنید.

2. در صفحه باز شده: اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید وارد شوید و در غیر این صورت در همان صفحه ثبت نام کنید.

3. در همان صفحه: روی "همین الان مشترک شوید" کلیک کنید و کار تمام است! خوشحال هستیم که جزو همکاران ما شده اید. راهنمایی های بعدی پس از ثبت نام نمایش داده خواهد شد.

 

بازدید 4382 بار
سعید نجفی

سعید نجفی هستم. مدیر ارشد سایت استوا. فیلد تخصصی ام برق هستش ولی در کنار اون علاقه زیادی به دنیای وب دارم. استوا رو استارت زدیم با هدف جمع آوری مطالب روز دنیای وب! با ما همراه باشید.

در صورت وجود هرگونه سوال و انتقاد و پیشنهادی با ما تماس بگیرید.

وب سایت: www.saeednajafi.ir

نظر خود را اضافه کنید

0

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد